otrdiena, 2013. gada 15. janvāris

Tildes produkts LetsMT! — inovatīvākais produkts Latvijā 2012. gadā

2012. gada nogalē, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras rīkotajā konkursā tika pasniegta "Eksporta un inovācijas balva 2012". Tildes izstrādātā mašīntulkošanas platforma LetsMT! ieguva PIRMO VIETU un galveno balvu kategorijā "Inovatīvākais produkts". 

Sveicam LetsMT! komandu un visus atbalstītājus ar šo izcilo sasniegumu!

Konkurss "Eksporta un inovācijas balva" šogad notiek jau astoto gadu pēc kārtas, un to organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Ekonomikas ministriju. 28 veiksmīgākajiem un inovatīvākajiem Latvijas uzņēmumiem dažādās kategorijās piešķīra atzinības rakstus. Pasākumā Tildi un uzvarētājus citās kategorijās sveica Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš, LIAA direktors Andris Ozols, mūziķi, aktieri, dejotāji un citi sveicēji. 

Tika apbalvoti labākie un veiksmīgākie uzņēmumi piecās dažādās kategorijās: 
  • Eksporta čempions
  • Eksportspējīgākais komersants
  • Importa aizstājējprodukts
  • Inovatīvākais produkts
  • Rūpnieciskais dizains
Pirmo divu vietu ieguvējiem katrā kategorijā tiek sniegta iespēja bez maksas piedalīties komersantu delegācijās valsts augstāko amatpersonu ārvalstu vizītēs LIAA organizētajās tirdzniecības misijās vai individuālos darījumu braucienos. Trešās vietas ieguvēji balvā saņem apmaksātu reklāmas laukumu kādā no LIAA izdevumiem. Katras konkursa kategorijas pirmo trīs vietu ieguvēji un eksporta čempions uz saviem produktiem un informatīvajos materiālos varēs izmantot speciāli šim konkursam izveidotu kvalitātes standarta zīmi. Informācija par visiem atzinību saņēmušajiem konkursa dalībniekiem izvietota LIAA mājaslapā (ar saitēm uz šo uzņēmumu mājaslapām) un publicēta speciālajos eksportam paredzētajos mārketinga materiālos.

1 komentārs:

Lauris teica...

Tagad Tilde runā latviski ))))

Ierakstīt komentāru